• شهرک صنعتی بینالود، فاز یک، خیابان کوشا، پلاک 18.8

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 7 تا 17

پلی اتیلن

پلی اتیلن

گرید پلی اتیلن PE-UHMW با درجه بسیار بالایی از پلیمریزاسیون، حاوی افزودنی قابل تشخیص فلز است. پلی اتیلن UHMW دارای سفتی و مقاومت ضربه ای بسیار شدید است. همچنین دارای ترکیب سازگار با مواد غذایی است. به طور خاص برای استفاده در صنایع فرآوری و بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد که به راحتی می توان از طریق سیستم های تشخیص فلزات معمولی برای تشخیص آلودگی مواد غذایی از این ماده استفاده کرد (نتایج متفاوت ممکن است بسته به حساسیت سیستم تشخیص فلز استفاده شده متفاوت باشد).

در قطعات تسمه راهنما، دنده زنجیر خور برای نقاله، غلتک فلنج دار، باسکول جاده ای و در تولید ظروف شیر و مایعات و انواع وسایل پلاستیکی آشپزخانه کاربرد دارد.

پلی اتیلن با وزن ملکولی بالا که خود شامل چندین گروه مجزا میباشند در واقع جزء خانواده پلی اتیلن با وزن مخصوص بالا HDPE هستند و به دلیل خواص ویژه در زمره پلاستیک های مهندسی قرار گرفته اند.

این پلیمرها اغلب توسط قالبگیری فشاری یا اکستروژن فرآیند میشوند و به صورتهای ورق، فیلم و اجزای قالبگیری شده قابل تولید هستند. از جمله کاربردهای آنها میتوان به صنایع غذایی اشاره کرد که به دلیل اینکه از نظر فیزیولوژی خنثی میباشند در این مورد کاربرد گسترده ای یافته اند.

 مشخصات کالا

>> تماس با مواد غذایی مطابق با FDA و EU Directive 2002/72 EC

>> دمای استفاده مداوم تا 80 درجه سانتیگراد (176 درجه فارنهایت)

>> خواص انتشار عالی

>> عملکرد خوب در محیط فریزر

>> کیفیت ماشینکاری خوب باعث تولید قطعات پیچیده تر می شود

>> جذب رطوبت بسیار اندک و در حد صفر

>> ضریب اصطکاک بسیار پایین (از این نظر تقریبا شبیه پلی استال است)

>> مقاومت بالا در مقابل سایش و خوردگی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.